Norveç'ten Muhteşem Manzaralar

Gerçek olduklarına inanamayacaksınız. Peri Masalından fırlamışçasına duran, şaheserler. 
Norveç'i düşündüğünüzde aklıma gelen iki şey, sarışın insanlar ve vikinglerdir ... muhtemelen peri masalı mimarisi değildir.
Aşağıda, kırsal kesimde bir peri masalından alınmış gibi görünen Norveç mimarisinin fotoğraflarını keşfedeceksiniz. Mimari stiller, Ortaçağ'da inşa edilmiş olan Stave kiliselerinden 19. yüzyılda hayali doğal şelale ve geleneksel ahşap evlerin Norveç tarzı tarzına (byggeskikk) inşa edilmesine kadar uzanır.

1 Köprü, Låtefossen Şelalesi Üzerinde2 Borgund Stave Kilisesi


3 Renndølsetra


4 Aurora Altında


5 Barn In Valldal
6 Ancient Road Vindhellavegen
7 Ormanda Doğal Yüzme Havuzu

8 Old House


9 Dünyanın Sonunda, Tjome10 Göl Bondhusu11 Norveç'te Ev12 Norveç'teki Kvednafossen Şelalesi13 Fairy House In Hunderfossen, Lillehammer
14 Aurora, Küçük Balıkçılık Köyü Üzerinde Bugøynes15 Norveç'teki Köprü16 Old Farmhouses17 Eski Köy18 Bekkelaget Sihirli Krallık19 Fantoft Stave Kilisesi, Bergen yakınlarında20 Fiyort Evleri21 Rogaland, Gullingen


22 Borgund Stavkirke
23 Vardøhus Kalesi24 Møre og Romsdal25 Fåvang, Gudbrandsdalen


26 Balıkçı kulübesi, Undredal27 Kral Oscar Ii Şapel, Grense Jakobselv


28 Norveç'teki Küçük Ev29 aşırı30 Brandbu, Hadeland


Yayınlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir, bloğumu takibe alabilir, mail listemize kaydolabilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları sosyal sitelerde paylaşarak dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.
Share on Google Plus

0 yorum: