Malt Yayınevi ve Artfanzinden Güzel Bir Hizmet


Edebiyat dünyasında sürekliliği, renkliliği, farklı bir soluğu ve kusursuzluğu kendisine hedef edinen Malt Yayınevi, projelerinden birini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Yeni yazarların hayallerini gerçeğe dönüştürmek, yazarlarına sınırsız ve koşulsuz destek vermek hedefli kurulan Malt Yayınevi. İlkeli, yenilikçi ve çalışkan yapımızla tecrübeli yazarların da ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda.
 
Malt Yayınevinin sunacağı kitaplar merakla bekleniyordu ki ilk bomba proje, başta gençler olmak üzere geniş bir kitlenin ilgisini gördü. Mart Ayı içinde faaliyete geçmesi beklenen proje, Malt Yayınevi tarafından bir metin ile duyuruldu...

 
 
Malt yayıncılık 2017 Şiir Külliyatı
Malt yayıncılık olarak düşündük taşındık, antolojiden farklı, fonksiyonel bir çalışma yapmaya karar verdik. Bu farklılık arayışında düşünce rahmimize külliyat düşüncesi düştü.
2017 şiir külliyatı ayrıcalık yaratacak bir çalışma olacaktır. Külliyat çalışmasında yer alacak olan edebiyatçılarımız, bir bütünün bağımsız taraftarı olarak yerini alacaktır.
Külliyat çalışmamız, 25 kişi ile sınırlı olacaktır. Her katılımcıya ait, 32 sayfalık 13,5x19,5 basılmış özerk bir kitabı olacaktır. Külliyat, 25 adet, 32 sayfalık kitaptan oluşan bir set olarak okura ulaştırılacaktır.
Külliyatın antolojiden en büyük farkı, katılan kişinin tamamen kendisine ait 32 sayfalık kitaba (bölüme) sahip olabilmesidir.
Her katılımcı için özel kapak çalışması yapılacak, iç dizgisi oluşturulacak ve onayına sunulacak, sonrasında baskı sürecine girecektir.
Külliyat 25 kitap şeklinde satılacak olup, ayrı ayrı satılmayacaktır.

Detaylı bilgi için;
maltajans@gmail.comYayınlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir, bloğumu takibe alabilir, mail listemize kaydolabilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları sosyal sitelerde paylaşarak dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.
Share on Google Plus

0 yorum: