Malt Yayınevi Hayata Geçti

malt3
Uzun yıllar yayıncılık ile beraber Kültür Sanat Organizasyonlarında ülke genelinde çalışmalarına devam eden Malt Ajans ve Beat Ajans birleşerek Malt Yayınlarını kurdu. 

 Gençlerin, salt kâr amaçlı irili ufaklı; köşe kapmaca oynayan edebiyatı iktidarsızlaştıran ''iktidar yayıncılarının'' karşısında yaşadığı sorunların oldukça farkında olan bir kadroya sahip olan Malt Yayıncılık, mütavazi bir tavırla yayın hayatına başladı. Kültürden edebiyata, çocuk kitaplarından eğitim kitaplarına uzanacak geniş yayın yelpazesiyle, okuru nitelikli yapıtlarla, düşünce ve sanat dünyasının usta ve genç kalemleriyle buluşturmayı hedefleyen Malt Yayınları’nın yayın yönetmenliğini Ömer Harmankal, editörlüğünü Mehmet Koç yapacak...   İlk kitaplarını Ocak ayında yayımlayacak yayınevinin yazar kadrosunda bulunmak isteyen arkadaşlar, ''maltajans@gmail.com'' adresinden dosyaları ile beraber başvuru yapabilirler...    


Yayınlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir, bloğumu takibe alabilir, mail listemize kaydolabilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları sosyal sitelerde paylaşarak dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.
Share on Google Plus

0 yorum: