Kediler ve Sahipleri


Brooklynli fotoğrafçı BriAnne Wills, New York‘un kadınlarını ve onların kedilerini fotoğrafladığı mükemmel bir seriye imza attı. “Kadınlar ve Kedileri” adlı seride karizmatik New Yorkerlar kendileri kadar karizmatik kedilerini kucaklarına alıp kamera karşısına geçtiler.
Seride üzerinde durulan bir ayrıntı mıdır bilinmez, kedilerin onları sahiplenen kadınlara görünüş, tarz veya ruh hali açısından benzemesi dikkat çekici. Kediler kendilerine benzeyen insanları mı gidip buluyor; yoksa zamanla birbirimize mi benziyoruz dersiniz?
Kedili işler arasında “en sevdiğimiz ilk 10″a girmeye değer “Kadınlar ve Kedileri” serisine buyrun.
kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 1 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 2 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 3 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 4 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 5 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 6 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 7 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 8 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 9 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 10 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 11 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 12 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 13 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 14 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 15 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 16 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 17 kadinlar ve sahiplendikleri kedileri brianne wills 18

Yayınlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir, bloğumu takibe alabilir, mail listemize kaydolabilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları sosyal sitelerde paylaşarak dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.
Share on Google Plus

0 yorum: