Gerçek ve Minyatür Aynı Çerçevede


Fotoğrafçılık bambaşka bir tutkudur. Zamanın ve hayatın bir anlık görüntüsünü, bakış açınızla yakalayıp, hapsediyorsunuz. Sonra, diğer insanlar o an, orada, o açıda olduğunuzu görüp hayranlık duyan gözlerle, eserinize bakıyorlar. Biraz çetrefillidir aslında fotoğrafçılık. Çektiğiniz sahne, zaten oradadır, olmaktadır. Deklanşöre bastığınızda o görüntü sabitlenir ama o gerçekten sizin eseriniz midir? Yoksa, hayatın size bahşettiği ufak bir nüans mıdır?

Fotoğrafçı Kim Leuenberger tarafından çekilen minyatür fotoğraflar farklı şehir ve manzaraları ile dikkat çekiyor. Oyuncak araba fotoğrafı çekmek isteyenler için ilham olacak fotoğraflar da Mini Cooper, VW Beetle arabaları ve klasik arabalar kullanılmıştır. Güzel bir sahne bulduğunuzda bu minik oyuncak arabalar ile fotoğraflar çekebilirsiniz. Minyatür sanatı ile uğraşmak isteyenler için minyatür fotoğraf örnekleri.

Fotoğraflarını klasik otomobil tutkusu ile birleştirmek isteyenler için harika ilham verici fotoğraflara yakından bakalım.

Minyatür Fotoğrafları, Sanatı ve Örnekleri


Yayınlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir, bloğumu takibe alabilir, mail listemize kaydolabilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları sosyal sitelerde paylaşarak dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.
Share on Google Plus

0 yorum: